Webtlač - kto sme?

Webtlač - kto sme?
Sme polygrafickou spoločnosťou s odborne vyškolenými pracovníkmi, ktorá sa už 7 rokov úspešne realizuje na komerčnom trhu v okrese Topoľčany a jeho okolí. Od roku 2011 ponúkame našu širokú škálu produktov aj na regionálnej úrovni. Za účelom zaistenia kvality našich výrobkov, pracujeme s najmodernejšou technológiou a vysoko kvalitnými materiálmi. Našim synonymom je poctivosť a naše produkty a služby ponúkame za spravodlivé ceny. Vďaka využívaným technologickým postupom sprístupňujeme naše tlačoviny širokému okoliu spotrebiteľov.

 

 

Naša vízia a sen do budúcnosti?

Chceme byť naj, chceme mať naj a chceme sa stať lídrom na polygrafickom trhu nie len na Slovensku. Chceli sme uľahčiť prístup spotrebiteľom k našim produktom a rozšíriť tak produkciu ponúkaného sortimentu tovarov a služieb, ako odpoveď na potreby zákazníka. A preto sme sa v roku 2018 rozhodli pre založenie on-line predaja prostredníctvom www.webtlac.sk a rozšíriť tak záber našich spokojných zákazníkov.

 

Kvalita už od počiatku

Centrom záujmu našej spoločnosti Webtlač je najmä vysoká kvalita tlače a teda spokojnosť zákazníka. Aj z toho dôvodu sa pravidelne zúčastňujeme významných polygrafických výstav európskeho rázu a rôznych odborných školení.

Dôraz na kvalitu sme kládli už v počiatočnom štádiu zakladania firmy, kedy sme sa rozhodli pre investíciu do výlučne tých najkvalitnejších technológií dostupných na trhu. Našou prvou a zároveň najväčšou investíciou, bolo zakúpenie ofsetového tlačového stroja renomovanej značky Heidelberg. Druhou veľkou investíciou bolo zakúpenie digitálneho tlačového stroja značky Konica Minolta. Okrem nich, naša spoločnosť disponuje veľkoformátovými strojmi a strojmi na dokončovacie spracovanie svetovej úrovne (Duplo, Roland, Rollam).

 

Stojíme za svojimi produktmi

Už roky sa snažíme o vybudovanie rešpektu a dobrého mena v očiach našich klientov. Našou stratégiou je férový prístup a kvalita našich produktov a služieb. Vieme si priznať a vyriešiť chybu, no často ku nej nedochádza ☺

 

Zásady našej spoločnosti

Snažíme sa ostať nohami pevne na zemi a uvedomovať si základné faktory, ktorými sa naša spoločnosť sústavne zapodieva.

Zákazník na prvom mieste

Počúvame požiadavky našich klientov, čo hľadajú, čo potrebujú (produkt/služba). Usilujeme sa o to, aby sme za každých podmienok dokázali zákazníckemu dopytu vyhovieť.

Náklady

Náklady ktoré zákazníkovi vznikajú (€, ale aj jeho čas a energia), sa snažíme udržovať na spravodlivej úrovni. Na požiadavky klienta hľadáme vhodné riešenia a naše produkty/služby mu nastavujeme na mieru. Snažíme sa o proklientský prístup, pretože opakovane sa vracajúci zákazník je tou najlepšou reklamou a naším zadosťučinením.

Komunikácia

Preferujeme e-mailovú komunikáciu so zákazníkom, ktorá zabezpečuje osvedčene najlepší efekt. Umožňujeme však taktiež telefonický alebo osobný kontakt. Zákazník má k dispozícii našu e-mailovú schránku info@webtlac.sk, ku ktorej má prístup viacero členov nášho tímu. Tím zabezpečíme promptnú odozvu na prijatú požiadavku.

Dostupnosť produktov a služieb

Keďže nám záleží na pohodlí zákazníka, novou komunikačnou bránou ktorá priblíži naše produkty/služby klientovi a zjednoduší ich dostupnosť, je naša domovská stránka www.webtlac.sk, na ktorej je možný on-line predaj. Pre lepšiu vizualizáciu našej práce a našich aktuálnych ponúk môže klient navštíviť našu stránku na FACEBOOKU: WebTlac.

 

footer box
footer box

Rozmery a veľkosti

  • Papiere
  • Pečiatky
Základným formátom je A0, ktorý je definovaný svojou plochou, ktorá je presne 1 m².
Ďalšie formáty tejto rady (A1, A2, A3, ...) vznikajú postupným polením dlhšej strany.
Najčastejšie používaný formát A4 má rozmery 210 × 297 mm.
Veľkosť Šírka (mm) Výška
A0 841 1189
A1 594 841
A2 420 594
A3 297 420
A4 210 297
A5 148 210
A6 105 148
A7 74 105
A8 52 4
A9 37 52
A10 26 37
Papiere

Naším výhradným dodávateľom je overená značka s dlhoročnou históriu, Trodat.
Široký sortiment, expresné dodanie, zaručená kvalita. Vyberte si ten správny rozmer práve pre Vás.

Obdĺžnikové Šírka (mm) Výška(mm)
4910 26 10
4911 38 14
4912 NAJPOUŽÍVANEJŠIE 47 18
4913 58 22

 

Okrúhle Priemer (mm)
46019 19
46025 25
46030 30
46038 38

 

Pečiatky

Posledné články

footerline